Loading the content... Loading depends on your connection speed!

Lielā talka 2014

Lielā talka man, kā nozares pionierim, meta izaicinājumu tajā piedalīties, jo laivas ir, iespēja tās nogādāt upmalā arī. Daži telefona zvani, un talkot gribētāji atrasti. Plkst. 9.00 no rīta ieraugot pie Stopiņu domes noliktos atkritumu maisus nodomāju, ar 3-4 pietiks, bet visai smagi kļūdījos, pēc nepilnas stundas visi maisi pilni.
Pārliecība, iekšēja, un redzētais no krasta neliecināja par tik lielu Getliņu un Ulbrokas ezera radniecību. Ceru, ka vainīgais ir tikai laiks, jo neesmu dzirdējis par atkritumu vākšanu šajā ezerā, tie krājušies ilgāk par vienu vasaru. Tīri un sakopti ”redzamajā zonā” krasti, iekopta teritorija, ir vairāk kā jauki, arī mums ar mazo dēlēnu patīk pastaigāties pa sakoptu apkārtni, bet tas ko mēs redzējām, ārpus, nav visai labi, maigi izsakoties.. Un tikai mans personīgais vidoklis, ļoti grēko makšķernieki. Gan cenšoties ķert to, ko nedrīkst pēc likuma attiecīgajā kalendārajā datumā, gan ar mēsliem pēc sevis, attiecīgi.
Tāpēc ceru uz Stopiņu domes atsaucību saimnieciskos jautājumos, lai arī neredzamā zona tiktu sakopta, un uzsturēta kārtībā. Neaizmirstot par vietējiem makšķerniekiem, un viņu audzināšanu.
Manis pieminētie makšķernieki jau nav vienīgā nelaime, nelaime ir jebkurā indivīdā, kurš atļaujas mest atkritumus kur pagadās.
Lai tīri ūdeņi un labs prāts visiem!

Vairāk par laivu nomu: http://www.kajaks.lv/

Comments are closed.